Rīgas mākslas telpa

Vēlās pankūku brokastis kopā ar izstādes “Mutuālisms” jaunajiem māksliniekiem

27.03.2016.

Svētdien, 27. martā plkst. 13:00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” notiks Vēlās pankūku brokastis ar izstādes “Mutuālisms” autoriem Paulu Pelši, Klāvu Lori un izstādes kuratori Elīnu Sproģi.

Brokastis tiek rīkotas ar mērķi aicināt interesentus neformālā gaisotnē piedalīties sarunā ar izstādes veidotājiem, kā arī iepazīties ar izstādi, kas vēl pēdējo dienu atvērta apmeklētājiem. Izstādes “Mutuālisms” darbi tapuši neierastā veidā un autortehnikā, un ir divu mākslinieku mijiedarbības rezultāts, tāpēc vēlo brokastu sarunā izstādes autori kopā ar kuratori atklās izstādes veidošanas aizkulises, vairāk pastāstot par darbu tapšanas procesu, kā arī apspriedīs kopējo šā brīža Latvijas laikmetīgās mākslas ainu un to, ko īsti nozīmē būt jaunam māksliniekam un uzsākt savas radošās gaitas. Jautājumus uzdos un atbildes palīdzēs rast kultūras žurnālists Toms Treibergs.

Jau ziņots, ka 2016. gadā izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” uzsāka jaunrades programmu “Intro” ar mērķi piedāvāt iespēju jaunajiem māksliniekiem sevi pierādīt, savukārt apmeklētājiem – baudīt augstvērtīgu, vēl nepieradinātu mākslu. Šī gada 5. februārī Intro zālē tika atklāta piecu jauno mākslinieku, Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas apakšnozares maģistrantūras programmas studentu grupas izstāde, kurai seko Paulas Pelšes un Klāva Lora “Mutuālisms”.
Programmu turpinās mākslinieki: Modris Svilāns, Kristians Brekte, Darja Meļņikova, Kaspars Groševs un Indriķis Ģelzis.

Foto no izstādes. Autors Jānis Amoliņš.
Ieejas biļete uz pasākumu par puscenu visām biļešu grupām.